| anonim_4396 a întrebat:

Care din voi detineti un jurnal? Scrieti in fiecare zi in el sau doar cand aveti de scris ceva interesant?

9 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Cand eram mica aveam un jurnal in care scriam in fiecare zi.
Mi l-a gasit fratele meu mai mare si, la o cina la care era prezenta toata familia, l-a citit. In mod evident, dupa aceasta experienta destul de stanjenitoare nu am mai scris.
Asa ca, iti recomand sa te gandesti foarte bine unde ascunzi jurnalul.

| criss:) a răspuns:

Eu. dar al meu e de vacanta, si il fac cu poze si intamplarile din vacante.nu scriu in fiecare zi in el. tu?

| DeeeaA a răspuns:

Eu am.
De cele mai multe ori scriu inamplarile de zi cu zi, sau ce nu-mi comvine -mai exact ce ma framanta, ma descarc in el...cam asa ceva.Nu scriu zi de zi in el.asa faceam la inceput dar m-am potolit

| Minnie_8765 a răspuns:

Cand eram mai mica scriam in jurnal foarte des:intamplari, dorinte, din viata de zi cu zi, amintiri, aproape tot ceea ce faceam.Bineinteles,totul pastrat sub lacat...
Acum, scriu foarte rar, doar cand sunt suparat pentru ca ma ajuta sa ma descarc sau cand sunt foarte impresionata de ceva.

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Eu scriu in el aproape in fiecare zi.si il am cam de un an

| AiDa_5611 a răspuns:

Eu scriu in fiecare zi cate ceva, mereu e ceva amuzant sau important de scris in el.Il am de aproximativ 4 ani.Il ador! (e in loc sigur)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu detin un jurnal de aproximativ 1 an happy. Scriu in fiecare zi in el, pentru ca il consider ca pe un prieten. Daca ti l-as arata nici nu ai zice ca este jural dupa coperta. Ti-ai da seama ca are un lacat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@crissuhappy : si eu am un jurnal de vreo 3 ani. Scriu in el cand am ceva interesant de scris.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi plac astfel de lucruri.