| Andre a întrebat:

Voi care concurent vreti sa castige la Romanii Au Talent?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Tutu adrian sau marin narcis ianau(are o voce zuberba)happy
dar,in general optez pentru tutu adrian, deoarece nu are parinti, este mai mereu vesel si compune niste melodii de nota100love struck
e si frumusel pe deasupra
si narcis ianau e dragutzel(nu dragut)laughing
dar el macar are parinti, pe cand tutu...crying nop.e tare greu asasad
eu il felicit pentru talentul lui si pentru ca e un baiat curajos.love struck

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Narcis Ianau cred ca are cele mai mari sanse, daca mai vine si cu o melodie buna si sa fie bine interpretata ii va creste sansa.

| Gufiii a răspuns:

Adrian TUTU

| ellalove a răspuns:

Adrian Tutu pentru ca meritalove struck

| ale16 a răspuns:

Eu dinu... nu mai stiu cum se numeste mai departe

| R3sp3c7 a răspuns:

Adrian Tutu :X