| ingerashpierduth a întrebat:

Voi care credeti ca sunt cele mai false vedete din romania si care sunt cele mai serioase? Dar ma refer la astea lansate de curand si nu vedetele noastre vechi ci cele care sunt lansate mai recent:d

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu cred sa fie vreun artist proaspat consacrat care sa merite simpatia mea. Majoritatea sunt falsi.

| Flav a răspuns:

Ce inseamna ''vedete false''? Pai ori sunt vedete, ori nu. Si chiar daca le facem anti-reclama aici, le mentionezi si tot publicitate le faci, chiar de e negativa. De altfel, chiar asa au ajuns si cunoscute, dar lumea nu intelege ca barfa, cancan-ul sau carcoteala nu le aduce un dezavantaj, ci un privilegiu.

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu am vazut nicio vedeta, eventual, versiuni pseudo care pozeaza in dive.

Janina
| Janina a răspuns:

Falsitate: Nu stiu voi dar eu nu pot sa o inghit pe Simona Senzuala
Serioase: Ilinca Vandici, Daniela Crudu si chiar Ramona Gabor, am inteles din diferite articole ca sunt de cuvant si nu trag tepe la prezentari ca altele.

| ellene a răspuns:

Pai dintre "vedetele" lansate de curand nu cred sa fie vreo una serioasa. Pana si inna a dezamagit lumea, pozand goala.

| Yang a răspuns:

Toate sunt false ceea ce se vede la tv este cu mult departe de realitate si deformat.In realitate fara machiaj arata de parca a cazut un meteorit peste ele, inculte, agramate, canta in engleza si habar nu au engleza gen inna, se imbraca ca la bazar mai rau decat tigancile, vand tuturor pustoaicelor o imagine gresita ca daca te imbraci si comporti ca o parasuta ai succes eu sa fiu baiat nici n as pune mana pe una ca aia, nimic de zis arata bine la corp ca nu au nimic de facut toata ziua decat sa isi arda draga caloriile, parca sunt facute cu sare de lamaie atata greata au pe ele, se comporta ca copilele de pe hi5 care isi pun poze goale sa faca impresie ca daca nu iti arati *******la toata romania nu te stie nici draq si nu cred ca mai e ceva de adaugat sper ca ati inteles cat dezgust imi provoaca mai ales ca mi-am propus sa fiu subtila dar nu cred ca am reusitlaughing)

| CatalinaMarina a răspuns:

Eu cred ca cele mai false "vedete" de curand sunt fetele astea care zic ca cica canta, dar de fapt sunt cunoscute doar din ziare cu diferite scandale.tongue
Cele adevarate. mai vedem noismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Vedete `` care nu le suport: Adelina si nu mai stiu cum, Bianca(fosta Bote), Oana Zavoranu, Adriana Bahmuteanu, Maria Carneci, Madalin Ionescu.
- pe care le admir: Serban Huidu, Andreea Radulescu, Mircea Badea, Adrian Despot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Margo neatentia big grin. Oricum, din cele lansate recent nu m-a impresionat nimeni. In schimb, le-as trece pe toate pe lista,, non-vedetelor``.