| OkMaVrei a întrebat:

Imi spuneti si mie ce vedete stiti ca nu mai am khef de vedetele astea care le stiu eu happy

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Si ce vrei sa faci cu ele?laughing

| Spintecatorul a răspuns:

Vedete.ro

| Malvina24 a răspuns:

Demi Lovato, Anjelina Jolie, Kelly Clarckson, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Keira Knightly, Jonny Deep, Orlando Bloom, Adela Popescu, Adrian Mutu, etc

| TwixulDrept a răspuns:

Miley Cyrus, Kesha, Jenifer Garner, Emma Roberts, Jessica Alba, Jessica Biel, Robert Pattison, Kristen Stewarts, Ashley Green, Jodie Foster, Elen Page, Enrique Iglesias, Gabriela Cilmmi, Christina Aguilera, Britney Spears, Julia Roberts, Uma Thurthma, Demi Lovato, Anjelina Jolie, Kelly Clarckson, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Keira Knightly, Jonny Deep, Orlando Bloom, Avril Lavigne, Maite Perroni, Anahi, Dulce Maria, Amy Winehose, Penelope Cruz, Resse Wintersphoon, Kate Hudson, Anne Hatway, Anna Faris, Ninel Conde, Taylor Swift, Cameron Diaz, Amanda Bynes, Hillary Duff, Fergie etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CYMPHONIQUE, Iyaz, Lil King, Raven Symone, Sabrina Bryan, Kiely Williams, Timati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxy Rocks, Isabeli Fontana, Ciara...si desi sunt fata mai tineri nu imi plac decat unii mai mari ca Sean Bean de pilda...cand era mai tanar, of course!

| lexony a răspuns:

Ady Mutu, Cristi Chivu, Lionnel Messi, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo, Buffon.( vedete din fotbal )laughing.

| DULCICABRUNETA a răspuns:

Cele indiene, cele din Turcia, Arabia etc... happy

| onikangel a răspuns:

A. S. I. A
Adela Noriega
Adi De Adi
Adi de la Valcea
Adina Postelnicu
Adriela Morar
AJ Mclean
Akcent
Alec Baldwin
Alejandra Barros
Alejandra Lazcano
Alejandro Ibarra
Alek Wek
Alesha Dixon
Alessandra Ambrosio
Alessandra Rosaldo
Alessandra Stoicescu
Alessandro Safina
Alex Avadanei
Alex House
Alex Velea
Alexa
Alexander Rybak
Alexander Suvorov
Alexandra Dinu
Alexandra Ivan
Alexandra Oiste
Alexandra Ungureanu
Alexandru Arsinel
Alexandru Barba
Alexandru Manciu
Alexandru Papadopol
Alexandru Salaman
Alexei Alexandrovich Ilyn
Alexis Bledel
Alexis Dziena
Alicia Plaza
Alin Panc
Alina Dumitru
Amy Winehouse
Anca Badiu
Anda Adam
Andra
Andrea Bocelli
Andreea Balan
Andreea Bibiri
Andreea Esca
Andreea Patrascu
Andrei Ropcea
Animal X

Belinda
Dima Bilan
Akcent
Akon
Alexander Rybak
Anca Bartos
Andreea Doinea
Annabelle Stephenson
AnnaSophia Robb
Aura Urziceanu
Bruce Willis
Camilla Belle
Catherine Bell
Ceca
Charlie Hunnam
Demi Lovato
Directia 5
Dmitri Koldun
Eddie Murphy
Edward Furlong
Elize Crombez
Emilie de Ravin
Eugen Cristea
Felicia Filip
Frances Ondiviela
Harry Geithner
Heath Ledger
Jean-Claude Van Damme
Jesus on Extasy
Joana Benedek
Jorge Cao
Kristen Bell
Lidia Ávila
Madalina Manole
Malgosia Bela
Marcel Pavel
Maria Bello
Mikey Way
Mirabela Dauer
Monica Bellucci
My Chemical Romance
N.O.H.A.
Natalia Barbu
Novak Djokovic
Phoebe Cates
Santiago Talledo
Sean Paul
Thelma Fardin
Wentworth Miller
Yadhira Carrillo

| LucianaM a răspuns:

Avril lavigna love struck Jordin Sparks lady gaga elena gheorghe billlove struck celia dan balan si multe altele laughing