| CeQe a întrebat:

Care credeti ca ne sunt vedetele in ziua de azi? in Romania nu strainatate.happy

4 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Ca si muzicieni : Tudor Chirila, Tudor Gheorghe
Ca si oameni TV : Toti, absolut toti.
Ca si intelectuali : Mihai Gadea
Ca si politicieni : Crin Antonescu

Poate astia sunt doar preferatii mei, dar eu le-as cere autograf daca i-as vedea pe strada.

| ovidius a răspuns:

Cu siguranţă avem şi noi vedete. Mai puţine e drept. ÎNSĂ din păcate nu au loc pe "sticlă" din cauza celor "de carton" (Drăguşanu, Vărciu, Zăvoranu etc).
Trist, nu?

Şi ca să îţi răspund, totuşi, la întrebare: Florin Piersic, Gheorhe Zamfir, Tudor Gheorghe, Draga Olteanu Matei.

| WhatMeanLove a răspuns:

Sanziana Buruiana, Bianca Dragusanu, Daniela Crudu.
Toate ziarele au spus asta.