| cedracumacauti a întrebat:

Voi cati ani aveti? Pana la varsta asta cate iubite-iubiti a-ti avut?
Ce vorbiti la prima intalnire? Daca vorbiti cu cineva pe mess si va puneti de acord sa va combinati, ce discutati la prima intalnire! EU SUNT BAIAT!

Răspuns Câştigător
| AndraaAndra a răspuns:

Sunt fata dar stiu cum e! 2(iubiti),despre ce a facut in ziua respectiva,daca ne combinam, chestii de astea, nu numai daca e din cartierul meu sau daca il cunosc, ei bine... daca ma iubeste sau ''daca te iubeste'', daca ma vrea pentru iubire (nu pentru altceva), si daca ma va suna toataa ziua (exceptie la scoala)

FUNDA?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

17, 2, despre orice îmi vine în minte, idem.

| YqLmX a răspuns:

15, toată şcoala. laughing

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am 16 ani, pana acum am avut un iubit(bine, nici nu se poate numi relatie, a durat 2 saptamani). La prima intalnire cred ca cei doi ar trebui sa se cunoasca mai bine, sa afle lucruri noi unul despre celalalt, iar despre relatiile care incep pe internet, nu cred ca dureaza prea mult. (Si eu sunt fata happy )

Răspuns utilizator avertizat
| RobertoRobby a răspuns:

14 ani, 5 iubite.

| AndraaAndra a răspuns:

Sunt fata dar stiu cum e! 2(iubiti),despre ce a facut in ziua respectiva, daca ne combinam, chestii de astea, numai daca e din cartierul meu sau daca il cunosc, ei bine... daca ma iubeste sau ''daca te iubeste'', daca ma vrea pentru iubire (nu pentru altceva), si daca ma va suna toataa ziua (exceptie la scoala)

FUNDA?

| AndraaAndra a răspuns:

Sunt fata si am 16 ani si stiu cum e! 2(iubiti),despre ce a facut in ziua respectiva, daca ne combinam, chestii de astea, numai daca e din cartierul meu sau daca il cunosc, ei bine... daca ma iubeste sau ''daca te iubeste'', daca ma vrea pentru iubire (nu pentru altceva), si daca ma va suna toataa ziua (exceptie la scoala)

FUNDA?

| AndraaAndra a răspuns:

Sunt fata dar stiu cum e! 2(iubiti), despre ce a facut in ziua respectiva, daca ne combinam, chestii de astea,. Numai daca e din cartierul meu sau daca il cunosc, ei bine... daca ma iubeste sau ''daca te iubeste''. Daca ma vrea pentru iubire (nu pentru altceva).Si daca ma va suna toata ziua (exceptie la scoala).

FUNDA?