| OHmyGosh a întrebat:

Voi ce ati alege dintre AVS Video Editor si Sony Vegas Pro?

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Sony Vegas este un program de editare puţin mai complex şi unor persoane le este foarte greu să îl folosească dar este foarte bun şi foarte util.
Am folosit şi AVS Video Editor dar nu se compara cu Sony Vegas plus că versiunea free lasă un logo pe video ceva de genul "non-registered user".
Un alt video editor bun pe care îl folosesc este Camtasia Studio 7 şi nu este chiar atât de greu de folosit ca Sony Vegas.

Deci, recomand Sony Vegas dacă poţi să te descurci cu el sau Camtasia Studio dacă vrei ceva mai simplu.

4 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

Clar Sony vegas. lucreaza mai bine si e mai profesional. e cam greu de instalat versiunea ce nu expira in 30 de zile, dar e ok oricum, te descurciwinking

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Mie Sony Vegas Pro mi se pare foarte bun si foarte usor de folosit, insa nu stiu ce sa spun despre AVS Video Editor, nici macar nu am auzit de el :D.
Daca nu te superi vrei sa faci o vizualizare :D
http://www.youtube.com/watch?v=RhBGvSLvMnM&feature=colike

| MaAjutiAMersii a răspuns:

Salut!

Păi, aceste 2 programe sunt complet diferite, tu pentru ce vrei să folosești unul dintre aceste programe?
Dacă ai putea să-mi lași un răspuns, te-aș putea ajuta, ma pricep destul de bine la programe de editat. happy

| OHmyGosh explică (pentru MaAjutiAMersii):

Nu am nevoie de ajutor.Ma descurc foare bine la editathappy