| AlexUnder a întrebat:

Voi ce ati face daca mine trebuie sa faceti serbarea si nu stiti daca circula microbuzul si exact in ziua aia nimeni de car ai nevoie pe mess si nicin nu mai ai bani pe telefon ce faci?

Răspuns Câştigător
| asdfqw a răspuns:

As imprumuta un tel de prin casa sau de la un cunoscut vecin ceva si as suna un coleg...

4 răspunsuri:
| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Sall!
Pai as, as... nu stiu din astea! laughing laughing laughing
Cred ca as da cu "Sunama " sa vina sa ma ia cineva sau macar sa ma conduca pana acolo, cred ca as intra in panica daca nu ar raspunde nimeni, si probabil, doar probabil as merge pe jos laughing
:d :d :d Funda?

| ChrishaChry a răspuns:

Pai in primul rand le-as ajutorul parintilor, daca ar putea sa ma duca cu masina, sa-mi un telefon de pe care sa sun etc. Daca nu m-ar putea duce cu masina, as merge cu metroul (e rapid, circula mereu). Parintii sigur iti vor da un telefon de pe care sa poti suna, daca nu incearca sa suni de pe telefon fix din casa(daca ai asa ceva)winking

| gxide a răspuns:

Cel mai proabil eu as intra in panica

| gxide a răspuns:

M-as panica sigur