| danuta98 a întrebat:

Voi ce credeti o sa castigam ceva la Eurovision?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred ca o sa fim de data aceasta macar printre primii 10.
Hai Romania! big grin applause

Abh
| Abh a răspuns:

Experienta! Din nou.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Da de unde. dacă mergeam eu, sigur câştigam. dar aşa...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu daca o sa castigam ceva, dar sper sa ne clasam in primii 10happyoricum melodia este mult mai buna decat anul trecuthappy

| ioana181 a răspuns:

Daca reusim sa trecem de semifinale... experienta si inca o dezamagire. Ovi ala tot zice ca avem sanse sa castigam, Paula e mai realista.

| ELD a răspuns:

Pflaughing)...greu de spus

| madia a răspuns:

Nu o sa castigam...

| Atotstiutorul a răspuns:

Anul viitor concurusul Eurovision se v-a desfasura in Romania

| adi4ever a răspuns:

Da cu siguranta ca vom castiga... ultimul loc e asigurat

| NoKidding a răspuns:

Experienta.winking

| heartgrenade a răspuns:

Eu pariez pe ce vreti voi ca nu luam mai putin de locul 10

| alisalisa a răspuns:

Normal! Castigam locul 1 de la coada

| Patriii a răspuns:

Mnustraight facelaughing La ESC nu e neaparat vorba de piesa, ci de cat le convine altor tari ca o tara sa castige.Stiu...nedrept.Dar cred ca daca mergeau Hotel FM aveau mai mari sanse sa castigehappy

| bubblesx a răspuns:

Devenit m populari cu ejecul nostru, adica o sa luam locul 21 m mult ca siguroh go onhappy!

| tzugui_3815 a răspuns:

Melodia e buna dar la eurovision nu prea are nici o relevanta calitatea melodiei ci geopolitica

| mhg a răspuns:

Melodia care ne reprezinta din punctul meu de vedere, e lipsita de orice frumusete, adica este atat de comuna, pana acum as vrea sa castige Germania sau Bosnia si Hertegovina, deoarece imi plac mult melodiile interpretate de reprezentatii acestor tari. Poate totusi o sa ocupe si Romania un loc bunicel, desi nu stiu ce sa zic...

| Lolittaa a răspuns:

Da... experienta

| casy14channel a răspuns:

Nu cred dar as vrea!
dar nu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie niciodata... oricum eu nu cred ca o sa castigam. Poate doar experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devenim mai popularilaughing. Imi place ce a iesit acum in presa straina:,, Romania, Rusia si Finlanda au trimis melodi slabe deoarece n-au bani pentru a sustine Eurovisionul. Sa le fie rusine! ``rolling on the floor