| colin16 a întrebat:

Cu ce artist am avea sanse sa castigam locul 1 la Eurovision 2012?

Răspuns Câştigător
| oanyoana a răspuns:

Cu Inna, Andraa

| Bleed a răspuns (pentru oanyoana):

Mda, chiar cred si eu ca Inna ar lua cel putin locul 3. E foarte populara si indragita in toata Europa.
Pacat ca 'muzica' pe care o canta e de tot rahatul.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cu Truda; imi si imaginez ce impresie si-ar face Europa despre noi, daca ne-am duce la concurs cu ceva gen Teoria Lunetistului, si cu un baterist ca Levente.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cargo s-au celelate cuvinte la sigur, tipii sparg gura orcui, pacat ca tara si mafa in care traim nu le-a dat voie sa isi expuna genialitatea in alte tari.Cu meodi ca Ziua Vrajitoarelor, Destin, Ochi din Sertar, Astazi si Maine, sau Balanta, si multe altele sigur am lasa multe tari cu gura cascata.

| mrman a răspuns:

Spike,Vescan,sau Cheloo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Cheloo.