| VanillaCh0c0 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Eurovision 2013? happy

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

O schema surprinzatoare arata ca Romania este cea care va castiga concursul in acest an.

In ultimii ani, pozitia de intrare in concurs a Romaniei a reprezentat pozitia piesei castigatoare din anul urmator.

Daca in 2009, Elena a intrat cu numarul 22 in concurs, in 2010 casigatoarea Lena din Germania a intrat cu numarul 22 in concurs.

Daca in 2010, reprezentanta Romaniei Paula Seling a intrat cu numarul 19 in concurs, in 2011 castigatoarea din Azerbaijan a intrat cu acelasi numar.

In 2011 am participat cu trupa Hotel care a intrat a 17-a in concurs, pozitie castigatoare in 2012 pentru Loreen.

Partea fericita pentru noi este ca in 2012 numarul nostru de intrare in concurs a fost... exact acelasi care este si in 2013 - 14.

Astfel, avem toate sansele sa castigam concursul in acest an.

PS : Ar fi prea tare laughing

| ElectronicSound a răspuns (pentru AleexNC):

Da' s-ar putea! mai ales ca toata lumea (deci m-am uitat pe apraoe toate site urile) numai de noi vorbeste.
facem eurovisionul 2014 pe national arena laughing))))))))

| VanillaCh0c0 explică (pentru ElectronicSound):

Summerwine, de ar fi sa fie sa castigam, noi cred ca bagam toate fondurile primite sa facem loc unde sa tinem Eurovisionul, in loc sa ii folosim pentru organizarea lui. laughing

| ElectronicSound a răspuns (pentru VanillaCh0c0):

laughing))))))) si il prezinta cezar si fuego (ca seamana astia doi, daca te uiti mai atent)

| VanillaCh0c0 explică (pentru ElectronicSound):

Ar fi ceva rolling on the floor))))))

| ElectronicSound a răspuns (pentru VanillaCh0c0):

Pun pariu ca castigam laughing))

| VanillaCh0c0 explică (pentru ElectronicSound):

Numa sa nu fie ceva la mijloc gen : Anglia => Bonnie Tyler; foarte cunoscuta => Germania => Cascada. mdaa happy

| ElectronicSound a răspuns (pentru VanillaCh0c0):

Da,stiiiu, dar no sa fie asa anul asta o sa tina cu noi. o sa castigam simt asta in aer drakula is back, and he will win!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi-e greu sa spun cam cine ar castiga dar intre noi fie vorba...sa castige cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de gayul ala de Ouatu nu cunosc pe nimeni deci ma doar in fundulet cine castiga.

| ElectronicSound a răspuns:

Danemarca sau noi

| ElectronicSound a răspuns (pentru ElectronicSound):

Sau norvegia oricum o melodie interesanta. eu tin cu cezar, the voice, of course!

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Romania sau Moldova, evident, cei mai buni trebuie sa castige.