| nimeni_5555 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti morti de plictisiti?

Răspuns Câştigător
| mary_4765 a răspuns:

Pai vb cu prietenii pe mess si skype
sau joc un joc mai nou si interesant
si ma mai amuzez putin cu unii din prieteni>D>D
vina la mine si nu o sa te plictisesti >DD>D>D>DD>D>D>

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica sau ma uit la un film. Daca stiu ca am un prieten la care sa apelez ii dau un telefon. Poate iesimn undeva.

nony
| nony a răspuns:

Iti dai seama ca daca faceam ceva inainte nu ajungeam in starea de plictiseala.Nu fac nimic, mor plictisit.

| antonia09 a răspuns:

Salut!
Eu pentru a scapa de plictiseala, ii citesc fetitei mele cate ceva.
De asemenea mai pot naviga pe internet, in cautare de surse de inspiratie pentru lucrarea mea de licenta, fiind in ultimul an la drept.
Imi plac foarte mult plimbarile in parc impreuna cu familia mea, dar atunci cand sotul este la servici ma rezum doar la a-mi plimba fetita pentru cateva ore 2-3.
Acum nu pot spune ca mai am timp sa ma plictisesc tinand cont ca fetita mea are numai 7 luni. Ea este principala mea preocupare pe langa definitivarea studiilor.
Cu bine,

| DoOdO a răspuns:

Hmm... o sun pe prietena mea cea mai bine si barfim...

| I'm just me a răspuns:

Eu unul ma plictisesc mai raustraight facestraight facestraight face