| XmimiX a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti adica ca sa scapati de plictiseala?

8 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Vorbesc cu prietenii, fac ceva ce-mi place, citesc, ma plimb.

| Cameliapantiru a răspuns:

Lectura este modalitatea perfecta de a scapa de plictiseala, de a pierde efectiv notiunea timpului. Evident, daca citesti o carte care te pasioneaza. O alta modalitate ar fi vizionarea filmelor, practicarea unui sport sau, in general, dezvoltarea unui hobby. Muzica este o alta modalitate de relaxare si destindere. Asculta melodiile preferate si potrivite starii tale din acel moment si te vei simti mult mai bine! O zi faina!

Răspuns utilizator avertizat
| Catrinutza29 a răspuns:

Pai poti sa faci origami de pe net, sa vizionezi filme, sa stai cu prietenii si sa te joci pe pc sau tableta.

| Alex299 a răspuns:

Intru pe facebook'ma joc pe telefon\tableta

| uclelanitnelav987 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este un hobby, fa ceva ce iti place picteaza fa sport citeste etc.

| XxvalivalentinaXx a răspuns:

Eu de obicei desenez,imi fac o salata de fructe,editez poze pe calculator, caut pe internet povesti de groaza, ascult muzica, vorbesc cu o prietena la telefon, imi iau un suc si chipsuri si ma uit la un film. Sper ca te-am ajutat.

| Hiddensneek a răspuns:

Du-te la un prieten. Daca e noapte fa ceva creativ sau joaca-te pe pc sau uitate la tv.