| MihaiA a întrebat:

Ce faceti cand nu sunteti pe TPU? Adica. ce site-uri mai frecventati ca sa scapati de plictiseala? Jocuri?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Nici eu nu am timp sa ma plictisesc... lucrez acasa deci am proiecte de facut si o paine de castigat. Intre timp, mai scriu pe blog, intru pe Facebook si fac tot felul de quizzuri stupide, verific si trimit mailuri, stau pe mess, vad filme, mai intram si pe conquiztador...

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cand sunt pe net si am ceva timp, ma joc pe iWin jocuri de time management si arcade sau intru pe cateva siteuri si bloguri pe care le citesc frecvent.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca chiar nu am alta ocupatie, intru pe Wikipedia si studiez. Sau caut alte site-uri, unde ma pot perfectiona. Cca 2-3 ore pe zi. Mai dorm 4-5 ore, spre dimineata. In rest nu am vreme de "plictiseala".

assiris
| assiris a răspuns:

Muncesc, citesc/scriu carti, vad filme, nu reusesc nici in ruptul capului sa ma plictisesc, nu stiu cum reusesc altii...

| MihaiA explică:

Uite eu de exemplu. ma joc prizee :P Stiu stiu. e un site cu jocuri de copii, insa unele sunt interesante si chiar grele :> In plus. castigi bubz - care se transforma in premii. http://en.prizee.com/? refer=Impr3s4ru ( in caz ca isi face cineva cont;)) )

| pppaaauuulllaaa a răspuns (pentru MihaiA):

Pe site asta nu pot schimba limba in romana sau macar in englezabig grin?

| MihaiA explică:

Psiholoaga. chiar esti psiholog?big grin daca da. cred o sa am nevoie de consiliere ca incep sa o iau razna rolling on the floor

| MihaiA explică:

PsihoSex Daca nu ma pasioneaza azilu sau nu`mi plac orfelinatele. sau pur si simplu nu consider asta o distractie. asta ma face un om rau?
Ai ratat scopu` intrebarii, de aceea raspunsu tau e total paralel | |! O zi buna

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

PLICTISEALA? Noua nu ne ajunge timpul sa le facem pe toate si tu ai timp sa te plictisestti? Mai nenicule, pune mana de citeste!, nu jocuri! Du-te la un azil, ofera-ti ajutorul, vezi pe la niste orfelinate, la fel, e mare nevoie de ajutoare, etc...

| alex1979 a răspuns (pentru PsihoSex):

Ce ai bre cu omul? la varsta asta il cred si eu....fiecare cu ce poate si ce are