| akadikPufoasa a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? Acum pe bune...am momente cand mor de plictiseala! Ma dau cu capul de pereti!

Răspuns Câştigător
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Eu iti recomand sa desenezi, real sau virtual. Daca vrei sa desenezi virtual iti recomand : www.desenatori.ro. Sa te uiti la emisiuni de comedie pe internet [ trasnitii, vacanta mare ect ]. Sa citesti o carte dar cred ca nu te prea pasioneaza :)). Sa te culci :)). Sa dai comentarii pe Facebook sa dai likeuri pe Facebook :)). Sa faci karaoke. Sa-ti faci poze. Sa-ti faci unghiile. Sa inventezi o noua coafura. Sa-ti chemi prietena si sa faceti toate aceste lucruri :). In doi distractia e mai mare :D

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire aici: http://www.TPU.ro/cauta/?keyword=plictiseala nu esti prima si nici ultima care pune astfel de intrebari. :)

| MMihai a răspuns:

îți recomand să citești această carte care merită să fie citită :

http://www.scribd.com/......on-Savescu

| ihelpedyou a răspuns:

Da pe Kiss Tv, fa-ti cont pe youtube daca nu ai si baga-ti in playlist melodiile noi pe care le da la Kiss.
Stai pe mess, pe facebook big grin

| andagoth_9923 a răspuns:

Iti recomand sa desenezi sau sa faci miscare ( iesi pe afara, faci jogging ) asculti muzica sau citesti o carte eu iti recomand PORTRETUL FANTOMEI - merita sa fie citita

| deeacool98 a răspuns:

Ascult muzica, ies afara, ma uit la film...