| ŞoSeŢeL a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? ca eu stau cu capul pe biroulaughing. Voi? Sauu... ce faceti ca sa treaca plictiseala?

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Eu cand ma plictisesc,pun muzica la calculator si incep sa cant sau sa dansez prin casa.
Uneori cand numai sunt pe Terra,incep sa ma intind in spagat,sfoara, sa-mi ridic picorul pana sus, etc.
Chestii care ma distreaza.

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Imi intretin freza la penis.

Răspuns utilizator avertizat
| thedrake94 a răspuns:

Ca sa treaca plictiseala cheama cel putin un prieten sau o prietena niste suc niste popcorn si pui un film pe calc...sau poti sa dai drumu la muzica la maxim si vezi cum trece plictiseala cand vin vecini sa faci mai incetlaughinglaughing

| lolly a răspuns:

Ma uit la tv. Discovery Investigation tongue

| ily_8577 a răspuns:

Citeste,iesi la o plimbare :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu askult muzicaa, ma uit la tv, ies in oras.sau merg la cumparaturi cu prietenele