| CORONAVIRUS a întrebat:

Voi ce faceți când va plictisiți? Mai ales cu pandemia asta.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Invat,citesc,ma documentez, lucrez

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncim

| sierra1 a răspuns:

Se pare că te plictisești groaznic: aceeași intrebare in reluare!

răspunzând: multi dau replay la intrebări inutile!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca la ultima ta intrebare (ca vad ca te plictisesti cam des happy ), personal nu ma plictisesc pentru ca mereu este ceva de facut.

Pe langa asta, daca chiar tu te plictisesti, poti sa faci ceva ce nu ai mai facut pana acum, o activitate noua. Sa citesti ceva, sa te uiti la ceva, sa vorbesti cu cineva. Nu exista sa te plictisesti, exista doar sa nu ai pofta sa faci ceva si nici sa nu fii constienta ca persoana de asta.

| Wr3nch a răspuns:

Jocuri video, citesc benzi desenate, romane, fanfiction, ma uit la seriale si anime, ma plimb prin zone pustii.

| PainTech a răspuns:

Nu prea am mult timp in care sa mă plictisesc

| siriusblack98 a răspuns:

Stau pe TPU si raspund la intrebari ca asta.

| Werrich a răspuns:

Fac curat in casa.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu stau la casa, si mereu am ceva treaba, ar fi perfect daca as sta numai in pathappy cand am timp liber merg cu bicicleta, sau ma joc cs

| RKBlue a răspuns:

Ma rog.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Caricaturi, video slide, urmăresc bloguri Wordpress, blogger, postere

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Încerc să fac ceva care să îmi alunge plictiseala.