| vladutz99_2311 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti sau cand sunteti singuri acasa?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu prea am timp sa ma plictisesc cand sunt cu prietenele,doar cand sunt singura si atunci citesc, desenez, ascult muzica sau ma uit la un film fain.Cand sunt singura acasa de obicei dau muzica la maxim si incep redecorarea.hee hee [Imi pictez usile de la dulapuri inauntru.laughing Suna stupid dar pe bune ca arata bestial.]Acum e cam plin si nu prea mai am ce picta pe acolo asa ca voi incepe redecorarea biroului si a peretiilor.hee hee

16 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Pai in primul rand as iesi afara. Daca nu pot/nu ma lasa parintii sau am alta problema si nu pot iesi, as sta la calculator, la televizor, as citi ceva, as incerca o coregrafie pe o muzica si sa dansez, as scrie ceva, mi-as face ceva de mancare ce imi place sau n-am mancat de mult, as trage un pui de somn, as asculta muzica, m-as uita la poze pe calculator sau in albumul de poze, m-as uita pe geam, mi-as chema un prieten acasa sa facem ceva distractiv, m-as uita la 1-2 filme mancand popcorn sau seminte, as desena ceva (daca iti place) sau sa pictez...etc.
Sunt o gramada de chestii pe care poti sa le faci, trebuie doar sa ai imaginatie.Am vazut in intrebarile tale ca nu te lasa parintii afara, asa ca sper ca ai gasit ceva folositor prin sirul ala de activitati pe care le-as face eu.
O zi frumoasa!

| XDarkAngel a răspuns:

Imi fac de cap laughing

| LoveSelena a răspuns:

Ma uit la televizor, joc jocuri pe net, ma mai uit pe la stiri cu vdete, ascult muzica, desenez, vorbesc cu prietenii pe mess, joc adevar sau provocar cu prietenii pe mess, mai intru pe siteuri pe care am cont, ma uit la un film cam atat

| birdie14 a răspuns:

Buna.Pai de obicei imi pun un film bun, o gramada de mancare langa mine...mai ascult muzica sau desenez, mai ies pe afara...
Dar tu trebuie sa faci ceva ce iti face placere...
Bafta.

| Simpluuu a răspuns:

Chem prietenii la mine si ne jucam elastic

| Marinake a răspuns:

Incep sa ma plictisesc si de mine si ma bag la o comedie

| georgelu a răspuns:

De obicei ma uit la un film sau ma joc ceva, sun un prieten, dorm daca chiar nu am ce face, ma duc in mall, vb cu prietena sau ma uit la TV

Răspuns utilizator avertizat
| dangerX a răspuns:

Party la mine toata lumea haideti

| Heythere a răspuns:

Ori imi petrec timpul cu prietenii, ori stau pe mess, ori ascult muzica care imi place la maxim, ma uit la un film, vorbesc la telefon, citesc, desenez, imi fac manichiura sau pedichiura, si cam atat, sper ca te-am ajutat. :-D. Fundita?batting eyelashes

| Teeestiwudnejwns a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la un film de comedie, vorbesc pe mess, merg afara cu prietenii sau joc Cs 1.6

Răspuns utilizator avertizat
| elena_3930 a răspuns:

Hm. Eu una m`am pus pe cateva stiluri de dans [tecktonik, shuffle, jumpstyle] si de fiecare data cand sunt singura si ma plictisesc mai invat un pas sau doi. big grin Tutorale gasesti pe Youtube cate vrei. Bafta!winking

| Kasiope a răspuns:

Buna, vladutz99! Cand sunt singura acasa sau ma plictisesc ma uit la un film sau citesc bancuri.

| catycaty_5603 a răspuns:

Pai intru pe mess
dau muzica tare
ma uit la tv
vb la telefon
fac poze
ma uit prin dulap
si multe altele
asa ca daca esti singur distreazate fa-ti de cap

| larisa_6072 a răspuns:

Eu stau cu ochii in calculator