| Petrica9 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti singuri si va plictisiti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citesc,vad un documentar,vad un film,ma plumb, ma culc, invat ceva nou, creez ceva legat de IT, doar lenesi simt plictiseala

| Golyat18 a răspuns (pentru RAY):

Mmm amice nu toti is IT-isti de asta eu trebuie sa lucrez in alt fel si daca nu gasesc de lucru bineinteles ca ma plictisesc.

| SilentRain a răspuns:

Fac sarmale

| mentholinks a răspuns:

Am stari de depresei, ganduri negre.

| drutzix a răspuns:

Sun lumea si ies la cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc

| Raniaa a răspuns:

Aleluia, slavă trolilor dansatori și îngerașilor pufoși, pentru că ajung foarte greu în situația de a mă plictisi, iar activitățile care omoară plictiseala pentru unii, precum : cititul, uitatul la filme/ seriale, muzica etc. le fac din plăcere. Adesea, îmi țin mintea ocupată rolling eyes

| Golyat18 a răspuns:

Stau pe TPU sau ascult rock/metal (zic la momentul actual