| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Voi ce faceti cel mai muult de obicei? happy eu desenez

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ascult muzica, dorm, mananc. Nu neaparat in ordinea astalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| DoarOana a răspuns:

Eu fac grafica pe calculator. (E desen si asta dar in calculator)

| dublud a răspuns:

Desenez pe www.desenatori. ro.;))
uite galeria mea.:">
http://www.desenatori. ro/desenator/168269/

in resti invat pentru scoala ca se incheie mediile ma joc pe tell imi scot apps pentru el... stau pe mess ascult muzica.:)

| JustMee_5020 a răspuns:

Poti sa crezi ca si eu tot asta fac? laughinglaughing am pana acum 2 agende a peste 60 de desene in total... Desenez si ascult muzica big grin De obicei le fac pe amandoua o datahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaGrohl a răspuns:

Poi acu` sunt prea ocupata cu schoala dar de obicei eu gateschee hee fac cea mai buna pizzabig grin