| GiveMeYourPussy a întrebat:

voi ce faceti in timpul liber? dati-mi niste idei ce sa fac ca ma plictisesc :pe vreau sa imi ziceti ceva funy happy nu ma puneti sa citesc laughing

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Eu in timpul saptamanii ma uit la filme, citesc tongue, stau pe TPU. iar in weekend merg cu prietenii in oras, la un film, la pizza, etc! (:

| GiveMeYourPussy explică (pentru Criiss16):

La filme ma uit de citit nu citesc ca ma plictisesc repede :pe cu prietenii nu pot ca nu sunt in tara.:pe aici nu am numa 2 prieteni si aia care sunt tot in casa.happy

| Criiss16 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Aaa. si in ce tara esti? (:

| GiveMeYourPussy explică (pentru Criiss16):

Belgia

5 răspunsuri:
| adryanaony a răspuns:

Du-te la un film...sau poate la un gratar sau prin parc cu prietenii

| unu02 a răspuns:

Ma uit la http://adf.ly/9WEUc si ma distrez de minune