| SugarStar a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber cand va plictisiti?

Ca atunci cand ma plictisesc stau si ma uit la pereti, voi ce-mi recomandati?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Păi, nu ştiu câţi ani ai dar zic şi eu:
1. Poţi să mergi la piscină/ştrand cu colegi/prieteni.
2. În discotecă.
3. Să citeşti ceva bun.
4. Să te uiţi la TV.
5. Să stai pe net.
6. Să te plimbi în parc.
7. Să mergi la film.
8. Să asculţi muzică.
9. Să dansezi.
10. Să desenezi. [Dacă îţi place.]
11. Să faci poze.
12. Să mergi la cumpărături.
13. Să joci jocuri cu prieteni gen Twister, Monopolis, Europolis sau in aer liber volei, handbal, etc.
Te poţi înscrie la un club la diferite secţiuni [Dans modern, creaţie, etc.]
Poţi să înveţi să faci brătări şi să le vinzi după.
Pa, pa.

10 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Heii. Uite cateva propuneri :
-asculta muzica
-citeste o carte sau o revista
-iesi afara cu prietenii
-uita`te la un film sau la un serial
-deseneaza
-scrie niste versuri
-iesi la o plimbare

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/filme/ce-sa-fac-ma-plicti/
Raspunsul meu e cel cu fundita si mai iei idei si de la ceilalti.ca am mai raspuns la fel la nu stiu cati.

| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la raspunsul meu de la o intrebare aproape identica:

Te poti uita la un documentar, la ceva ce iti place la tv, poti sa stai pe internet, sa vorbesti la telefon sau pe internet cu un/o prieten/a, sa chemi pe cineva sa iasa cu tine sa va plimbati, sa faci treaba in casa (gatit, spalat, maturat,etc), sa faci suplimentar ceva la o materie de la scoala, sa citesti, sa faci sport,sa asculti muzica, sa pictezi, etc. Poti face foarte multe lucruri in timpul liber.

| Ania_3910 a răspuns:

Sa te uti in continure la pereti rolling on the floor

| Divineeee a răspuns:

Te ma duc pe faleza sau intr-un parc ca e mai racoare ascult muzica cu mp3 sau cu tell, sau ma duc la o prietena. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| terorvlad a răspuns:

Youtube/TPU/iesit afara/jocuri/plaja/muzica/jocuri pe telefon/dau overclock la procesoare (Ciduat dar imi ocupa timpul laughing/ mess/miniclip.

| Ionutznutzy a răspuns:

Scrie o poezie, asculta muzica, iesi pe afara la bazin, in parca, dormi ziua si te duci in club noaptea, vorbesti la telefon, faci mancare si curatenie laughing, te uiti la bakugan pe cartoonnetwork fundita? laughing)

| demisca a răspuns:

Eu de obicei merg la tenis, in lunca. Daca ploua stai la pc sau te joci cu fratii[daca aitongue]
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa continui ceea ce faci, daca nu ai alta idee mai buna laughing

| genny a răspuns:

Pai eu stau foarte mult pe site`uri de socializare. cauta programe de modifikt poze, de facut video din poze.joakte conq. descark gta vice city sau san andreas.batting eyelashes