| Loredana10 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber sau cand v-a plictisiti?

Răspuns Câştigător
| cosminboy12 a răspuns:

Ma duc in parc ma plimb manac o inghetata merg la mare ma joc jocuri video pe facebook nu exista m-am plictisit viata nu e plictisitoare

11 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu înţeleg de ce toţi scrieţi " v-ă ".
Se scrie legat " vă ".

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu joc ConQUIZtador, stau pe TPU, ies în oraş cu prietenii, merg la sală, alerg, mă plimb cu bicicleta, merg la piscină, etc.
Pa-pa.

| fuzzer a răspuns:

Pentru inceput, nu exista plictiseala, doar distractie dusa in declin.

-Ma uit la filme/seriale, de preferat "The vampire diaries, sau dexter".
-Citesc o carte, orice-mi cad in mana.
- Ma uit la tv:national geographic, discovery etc.
-prin parc, acum ca e cald, o inghetata, orice.
-cu prietenii.
Sunt multe de facut, Loredana.Oh, chiar ador numele asta.

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Dorm,ma uit la serialul preferat, ascult muzica, alerg, inot.

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Eu ies cu prietenii pe atrada cu rolele bicla sau pe jos, stau la calculator, TV, desenez, ma joc remi, carti cu mama sau frati'miu, stau pe TPU, ascult muzica, caut prin dulapuri in speranta ca gasesc ceva interesant, puzzle'uri sau merg la mamaie care are gradina si stau cu ea, mananc ce fructe vreau si ma joc cu animalele.
Cam atatwinking

| Buburuzăăăă a răspuns:

Pai
- ies cu prietenii
- imi creez noi haine
- incerc sa inventez un nou sandwici
- ma plimb cu rolele
- ma plimb cu bicicleta
- stau pe net si ma joc
- ma plimb prin padure ascultând muzica
- ma plimb prin parc
- ma joc cu căţelul
- pun întrebări pe TpU si răspund pe TpU
- îmi fac manechiiura cu diferite modele
- comand o pizza si o mananc acasa cu prietenii
- îmi descarc melodii pentru telefon
- îmi aranjez colectiile de make+up
-. Funda? Plizzz

| Annyya a răspuns:

Eu desenez, compun poezii/povesti, ascult muzica, stau pe facebook, iar in fiecare seara ies cu prietenii in oras. big grin

| NoisyDream a răspuns:

Pai ma duc la o cafea/suc/bere depinde cu tovarasii sau prin parc in cazul in care nu prea avem bani ca sa iesim intr-un pub ceva si daca nu am cu cine stau acasa si imi pun muzica si desenez ca sa imi treaca vremea. De cand fac sport ma plictisesc mai rar ca imi ocupa mult timp big grin

| Buburuzăăăă a răspuns (pentru NoisyDream):

Fain ma iei si pe mine _? -.,;'*)rolling on the floor))))

| 1791997 a răspuns:

Dormim ca sa nu murim de plictiseala(unii)laughing)

| Mark_Fodor_1992 a răspuns:

Desigur,calculator sau ma duc sa ma joc cu prieteni.Simplu.