| andreeutzsa a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? fundalove struck. vreau idei bune si frumoase

Răspuns Câştigător
| gabriella_6352 a răspuns:

Role, poate si niste teme ( dar foarte rar ca sunt plictisitoare ), la un fuc cu prietenele, seara poate intr-un club ceva, cumparaturi love struck, curetenie x(, uneori incerc si experimente cu mancarea laughing sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Pe net,ascult muzica,vorbesc pe mess, la televizor, citesc(cateodata)

| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu? Ce fac in timpul liber?
Detergent.big grin

| Biu a răspuns:

Păi : Ies pe afară
Desenez ceva
Mai stau la Pc.
Merg prin oraş cu rolele
De plictiseala îmi mai scriu numele de multe ori laughing
Dormlaughing
Intru pe anumite site-uri.
Sunt multe chestii de făcut în timpul liber. big grin

| Bee123 a răspuns:

O rugaciune,citesti o carte frumoasa,mergi singura sau cu cineva la o plimbare in aer liber,mai faci cate ceva prin casa,mergi la un prieten/ o prietena,la rude, faci exercitii fizice, de respiratie(inspiri lent si expiri in acelasi mod) de 7-8 ori consecutiv,te uiti la o emisiune frumoasa,interesanta,te documentezi de pe net, te uiti pe Discovery, Animal Planet; de aici ai ce sa inveti.Numai bine!

| Dianaa14 a răspuns:

Pai...stau pe TPU,pe mess, ies prin oras cu prietenele, merg la mall, ma uit la televizor.Dar tu?

| gabriella_6352 a răspuns:

Role, poate si niste teme ( dar foarte rar ca sunt plictisitoare ), la un fuc cu prietenele, seara poate intr-un club ceva, cumparaturi love struck, curetenie x(, uneori incerc si experimente cu mancarea laughing funda?:*

| duracell_1163 a răspuns:

Ies cu prietenii cu rolele, cu bicicletele pana la padure, facem gratare, petreceri depinde

| KillerDanut a răspuns:

In timpul meu liber mai mult ma joc tennis si fotbal si...ma joc la calculatorbig grin

| Treyan a răspuns:

Pai.eu de obicei merg prin oras.sau mai stau la PC. Daca te plictisesti poti incerca diverse cursurihappy este destul de interesant.