| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti in weekend eu de exemplu merg in oras cu prietenii dar vreau si alte pareri

Răspuns Câştigător
| Adina_4189 a răspuns:

Buna! In general iesim in oras, cu alti prieteni ne adunam la cate unul acasa si jucam poker, sah, ne uitam la filme, ne plimbam noaptea, tot feluri de jocuri... astfel de lucruri le fac cu prietenii de la cercetasi, sutem mai creativi big grin

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu vad ce poate fi mai frumos decat o iesire cu prietenii. Din pacate eu nu am astfel de prieteni cu care sa imi faca placere sa ies zi de zi sau mai des. Eu in weekend merg la munca si cand am ceva timp liber citesc o carte sau stau la calculator.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând treburile gospodărești, fac prezența pe TPU atât cât îmi permite timpul (nu alerg după puncte sau fundițe, vreau să fiu de ajutor evitând persoanele care mă hărțuiesc), îngrijire personală, o plimbare cu mașina, prin mall, oraș, vizite pe la prietene, serviciu dacă este nevoie, etc.
Toate se derulează în funcție de timpul care îl am la dispoziție.
Pa, pa.

| Farcas a răspuns:

Ma uit la filme, ma si la tv pentru ca nu prea apuc in cursu saptamanii, stau mai mult cu iubitul meu, fac mancare, curatzenie, mai la cumparaturi, vizitez neamurile.Depinde ce se iveste happy

| AndY_8355 a răspuns:

Pentru cei care mai comenteaza:eu nu merg la club(am doar 11 ani) si silvi stupid raspunsul tau

| kAps UNikA a răspuns:

Citesc o carte es cu prietenii mei sau compun versuri.

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti!
Eu, de exemplu le combin mai pe toate: fotbal, ski (sporturi in general) cu cluburi, fete...
Sa iesi cu prietenii in oras e distractiv, dar daca faci asta weekend de weekend, intervine monotonia si iti cam piere doza de "fun"!

| silviu67 a răspuns:

Stau in casa