| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.as vrea niste pareri, va rog. vreau sa merg 2 saptamani la o matusa in oras, dar nu are internet. daca imi iau stick de exemplu de la vodafone ar merge? sau aveti voi alte idei? mentionez ca nu pentru downloadat ceva, strict pentru messenger.cum e cu stickurile cu internet? multumesc si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Am avut eu si mi-am blestemat zilele.dar avand in vedere ca u il ei doar pentru mess cred ca e ok.dar imprumuta de la cineva nu face contract ca nu merita pentru 2 saptamani doar daca esti full de bani.te pup si sper sa-ti fi fost de ajutor :*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Merge dar cand vrei sa intri in youtube iti merge prost doar pentru mes e bun problema e ca nu se merita sa platesti abonament ca si pe fir in casa e ieftin si mai buna calitatea.