| Beykutza a întrebat:

Voi ce faceti in wekend? Eu ma plictisesc...nu stiu ce sa fac! Imi dati vreo idee? Inafara de pc!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Treabă în bucătărie, aspirat, călcat, gătit, merg la mama mea la cimitir să-i aprind lumânări, serviciu atunci când se impune, etc.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ma ocup de gospodarie si profit sa citesc cat mai mult. Citeste si tu, nu te vei mai plictisi niciodata

| Minks a răspuns:

Beau, mananc, fumez, f*t.etc.

| carminaburana43 a răspuns:

Fa o petrecere cu pijamale cu prietenele tale.Ai vazut filmul? Mie mi-a placut f mult. Fa si tu asa si distrati-va copioshappy!

| R9kitty a răspuns:

Pai ai putea iesi in oras, sa mergi la piscina, sa mergi cu rolele in centru, sa mergi cu fetele sa joci voley, sa te uiti la film cu cea mai buna prietena si sa ramana seara la tine, sa joci remi sau poker cu familia, iti mai faci cateo tema si daca te gandesti bine o sa vezi ca ai cu ce sa iti umplii timpul. Te pup:* Bye byee

| Deea a răspuns:

Eu ies afara cu prietenii... poti sa faci un sport sau sa iti cumperi un animal de casa cu care sa poti sa iesi sa te plimbi

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu c-am tot asta facstraight face stau pe net mai ies pe afara, mai citesc ceva.

| AshuraElric a răspuns:

Mai iesi pe-afara...cu prietenii, se gaseste ceva de facut oricand, practica un sportbig grinfa ceva ce îti place sau ti-ai dorit de mult sa facihappy

| danutza45 a răspuns:

Citeste, deseneaza, canta...

| Malo a răspuns:

Iesi cu prietenii sau cu o persoana cu care te intelegi bine happy Locul nu e important ci persoana cu care iesi big grin Bafta. fundita? big grin

| Emi_3041 a răspuns:

Citeste o carte happy

| strugaru a răspuns:

Iesi cu prietenu
daca nu ai iesi cu prietenii
plimbari, sport
totusi parerea mea este ca totul se invarte in jurul prietenilor...
daca esti cu ei altfel trece timpul...razi glumesti...
cel putin eu in weekend ies cu prietenii sau prietena...