| gabriela2002 a întrebat:

voi ce faceti cand va plictisisti ca eu ma plictisesc foarte tare in wekend-uri dau funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Ai putea sa asculti muzica, sa citesti o revista sau o carte, sa te uiti la un film sau sa incepi un serial. Ai putea de asemenea sa iesi cu prietenii, va plimbati, glumiti va mai luati putin peste picior ca intre prieteni se permite ca nu se supara, ca doar te cunosc ei pe tinetongue Daca vrei mergeti la un suc sau la patinoar. tongue Lucruri de facut poti sa faci multe, trebuie doar sa gasesti si persoana potrivita cu care sa le faci. Motto-ul meu in viata "Daca tot o sa fac o tampenie macar sa o fac cu prietenii" laughing)

3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Eu pierd timpu pe youtube,fb,mes,skype,ma joc,asc muzica,ma uit la tv,desenez,exercitii fizice,fac diferite retete de pe google, citesc, dorm, ies cu rolele pe afara, cu bicicleta, etc etc etclaughing

| LiviuStefan a răspuns:

Eu ma joc pe internet si dupa ce ma plictisesc si de el ma apuc de citit dupa vine seara si trebuie sa mananc sa ma spal si dupa stau la tv...Asta iarna vara iesi si joaca-te cu prietenii.

| Letty18 a răspuns:

Ma uit la filme, citesc, ascult muzica, ies cu prietenii...