| Mwha a întrebat:

Voi ce fel de ghiozdane v-ati luat? Si ce clasa treceti? happy

Răspuns Câştigător
| 33stefy21 a răspuns:

Eu trec a 5-a si mi-am luat o geanta stii pe umari neagra pe care scrie mic love la 35 de lei ...si e super tare

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pe umăr.

| Mwha explică (pentru Musique):

Ma refeream ce model...

| Nanami利 a răspuns:

Eu mi-am luat geanta pe umar, culorile rosu si negru de la o'neill.Si clasa a 7-a.Ciudat ca nu va da voie cu geanta pe umar, noi trebuie doar sa purtam o uniforma urata.

| Mwha explică (pentru Nanami利):

Eu sunt in primul an de gimnaziu la un colegiu foarte strict, dar totusi cel mai bun din orasul meu, deci... poate pe viitor o sa ne dea totusi si noua voie. Dar ma mir ca nu si-a luat nimeni de la NIKE, in scoala noastra e un brand foarte popular.

| Nanami利 a răspuns (pentru Mwha):

In scoala noastra de la adidas, dar doar baietii, fetele nu se prea imbraca sport.

| Mwha explică (pentru Nanami利):

Ma refeream gheozdane nike.

| Meow15 a răspuns:

E tip rucsac, negru cu steluţe albe. Şi a 9-a puppy dog eyes.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Buna,eu ti le recomand de pe:http://www.schoolfriendly.ro/categorie/18/ghiozdane.html Eu de aici imi iau! :* Trec in clasa a7a! Imi iau un ghiozdan rosu, il gasesti pe site!

| Chøço a răspuns:

Geantă de umăr. Are pe ea bascheţi coloraţi si au şireturi. A 6-a.

| Mwha explică (pentru Chøço):

Va da voie cu geanta de umar la scoala?! Norocosilor @_@!