| Adda66 a întrebat:

Voi ce parare aveti despre Alina Eremia? Mie mi se pare ca este o fata frumoasa,cu o voce super, dar nu o actrita asa buna...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu nu am nimic cu ea, ador vocea ei, si intr-adevar este frumoasa, si a luat bacu cu aproape 9 la Cosbuc.Mi se pare de treaba.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare o fata obisnuita care a avut putin noroc. Cunosc fete mai frumoase si de o mie de ori mai talentate ca ea, dar care n-au avut sansa sa iasa in fata.