| Goldenboy97 a întrebat:

Ce parare aveti despre Super Mass - R de la Redis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MassEffect a răspuns:

Parere proasta, nu e bun de nimic daca nu ai bani multi incearca produsele de la pronutrition sunt cele mai bune produse romanesti.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu ştiu ce părere au ceilalţi dar îţi voi spune strict ce cred eu.
Cred că produsul nu este de niciun folos, într-adevăr, reclama e tentantă însă crede-mă că nu ajută absolut deloc.
Am prieteni care practică culturism şi au comandat mai multe produse de pe Redis şi ştii care a fost concluzia lor? "Bani cheltuiţi degeaba".
Pa-pa.

| Goldenboy97 explică:

Multumesc pentru sfaturi, am gasit niste produse destul de bune pe Pronutrition.