| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce spuneti se merita sa cumpar fifa 2012? as vrea cateva pareri daca se poate cineva care il are cumparat, as vrea cateva detalii cu privire la la joc gen daca merge sacadat atunci cand joci cu cineva, daca se gaseste greu cu cine sa joci etc etc...

Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Jocul merge super(depinde si de ce pc ai ) si gasesti imediat pe cineva cu care sa joci...mai ales ca acum poti juca si cu cei care au fifa pe consola

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iti recomand cod mw3 e mult mai interesant, dar daca vrei fifa il alegi pe ala. Ca sa stii ca jocul merge bine la pc te uiti pe cutie si acolo pune cerintele care trebuie sa le aiba pc-ul tau.

| Rush a răspuns:

Jocul merge bine, nu il am eu personal, il are un prieten si merge super bine, daca ai pc-ul slab normal ca gaseste greu si merge sacadat, reduce graficile, poate o sa mearga mai bine. Succes!

Întrebări recente