| Razvannn6 a întrebat:

SALUT!
As vrea sa stiu daca merita sa-mi cumpar fifa 13 pentru pc, as vrea niste pareri cum sant modurile online, si celelalte happy

Răspuns Câştigător
| lixu16 a răspuns:

Salut tocmai si-a luat un prieten exact variant PC Jocul merita fiecare banut! Iar catt despre joc online sunt multe modalitati turnee si alte chestii ingniuase, si chiar te poti bucura de un gameplay destul de avansat.Depide pe ce te-ai invatat sa joci fifa eu joc din taste si e okk dar cate odata si gamepad cert e ca dupa parerea mea strict perssonala jocul merita banii.
Succes si verifica cerintele de system ale jocului sa nu ai surprise! Bafta!

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Pentru PC merita sa cumperi doar daca joci cu gamepad, cu tastatura n-ai cum sa te bucuri nici de modul offline, nici de cel online.