| EuGabriela a întrebat:

Hei TPU a avut cineva sau are Lg L70? As vrea sa imi spuneti cateva pareri si detalii despre el.

Răspuns Câştigător
| 4TRUKFIT a răspuns:

Dap... de curand am primit eu unul cadou, se decurca foarte bine in aplicatii, merg cam toate jocurile pe el, ecranu nu este foarte mic dar nici exagerat de mare, pretul este foarte oke, dupa parerea mea este un telefon care isi merita bani.

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Buna Gabriela,
Cred ca acesta este http://www.gsmarena.com/lg_l70_d320n-6285.php

Procesor bunicel, placa video compenseaza doar cei 1.2 GHz; 1gb ram e suficient.
Parerea mea, este un telefon bun dar nu am avut pana acum acest model.

Seara faina.