| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

Voi ce ziceti? Imi recomandati acest Stick de 8gb? http://www.emag.ro/......DT101G28GB

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In general firma e buna. Pentru a-ti recomanda ar trebui sa stiu si cateva caracteristici (de fapt doua)>. Este vorba de viteza de scriere si cea de citire. Cauta pe net caracteristicile astea si vezi care reactioneaza mai repede.

| Jeff4Ever4Me1Lov3You explică (pentru Salontanul):

Pai uite caracteristicile : http://www.compari.ro/......sului.html

| Salontanul a răspuns (pentru Jeff4Ever4Me1Lov3You):

Da. Stiam de astea. Dar trebuie sa stai pe net si sa cauti caracteristicile la mai multe tipuri. asta are 10 la citire si 5 la scriere. Poate gasesti altul cu viteze mai mari. Asta cere timp si nimeni nu sta sa caute pentru tine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In general firma e buna. Pentru a-ti recomanda ar trebui sa stiu si cateva caracteristici (de fapt doua). Este vorba de viteza de scriere si cea de citire. Cauta pe net caracteristicile astea si vezi care reactioneaza mai repede.