| GyeBaek a întrebat:

Voi cine credeti ca va lua cupa uefa dintre sevilia, liverpool, porto.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu Liverpool.Nu am idee cine va castiga, toate trei echipele sunt destul de bune, fiecare avand perioade mai proaste sau mai bune.
Poate una dintre echipe va pierde exact cand toata lumea crede ca vor castiga datorita succeselor anterioare, sau va castiga atunci cand par a fi la pamant.
However, le urez succes si fie ca cel mai bun sa castige!
Bafta`!

10 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.liverpool ca are un start bun!winking

| Alle15 a răspuns:

Liverpool

| 54ndy a răspuns:

Liverpool.

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Sevilla!
Succeswinking

| AnnaMaryStar a răspuns:

Liverpool

| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Eu sunt un fan a lui Liverpool.Asa ca, cared ca v-a castiga Liverpool. You'll never walk alone.

| MenCool a răspuns:

Liverpool... u?

| jerzy a răspuns:

Sevilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porto

| AdrianaBacescu a răspuns:

Ma,Europa League nu Cupa Uefa