| Steaua19861 a întrebat:

Care credeti ca va fi castigatoarea Uefa Champions League dintre Liverpool si Real Madrid cele doua urmand sa joace diseara cu trofeul pe masa!

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Real Madrid ia trofeul.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca pregatire Liverpool e peste, dar joaca impotriva Realului, UCL e competitia ei, o sa fie un meci interesant si cu un ritm foarte bun. Foarte greu de zis cine va lua, inclin balanta totusi spre cormorani.

| Steaua19861 explică (pentru Drimmero):

E un meci intr adevar foarte echili brat care intr adevar o arata pe Liverpool usor favorita conform specialistIor insa sunt sigur ca si madrilenii nu se vor lasa cu una, cu doua.Va fi un meci foarte disputat in care o greseala sau o realizare individuala ar putea face diferenta!

| sabin89 a răspuns:

Balonul e rotund...

| Sn4k3 a răspuns:

Liverpool

| cfrtobias a răspuns:

Liverpool sper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca liverpool.

| timidu89 a răspuns:

Liverpool. Acum au si rezerve si lot mult mai echilibrat si puternic fata de finala pierduta din 2018 daca nu gresesc. Atunci a iesit Salah accidentat si au cedat zic eu. Plus ca Karius a fost vai mama lui. Ar merita Klopp trofeul, eu zic ca e cel mai bun manager. Liverpool era o echipa mediocra cand a preluat-o, a dus-o in top. Sa te bati la titlu pana in ultima etapa cu City e mare lucru. Nu vad Realul sa se impuna diseara. Ulciorul nu merge la apa la nesfarsit. Cu Chelsea noroc, cu City la felwinking O sa ii domine categoric englezii zic eu.

| karma123 a răspuns (pentru timidu89):

De unde noroc? Au jucat până la ultimul minut, cu Chelsea au jucat prost zic eu dar totuși Real are un joc de echipa excelent și o tehnica deosebita iar cu City nu a fost tot noroc, daca Real a băgat un jucător în minutul 90 și a dat 2 goluri nu e noroc

| timidu89 a răspuns (pentru karma123):

Nu o pl de cal, nu mai visa nimeni ca dau ei 2 goluri in prelungiri. Unde o fost echipa aia ce o vezi tu in 180 minute cu City? Nu o existat! Or jucat 10-15 minute maxim in dubla mansa.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Eu cred suficient de mult ca REAL MADRID.
Motiv : a castigat campionatul, are un parcurs de cand a iesit din grupe in CL foarte bun si fara un capat anume(fie Chelsea, City sau PSG niciuna nu a pus stop obiectivelor din acest sezon).
Deci -au castigat campionatul.
CL- au finala.
Cupa - Aici au ratat obiectivul din cauza atacului slab in fata lui athletico bilbao, cu o precizare mare NU A JUCAT BENZEMA, GOLGHETERUL CU 29 DE GOLURI SEZONUL ASTA.
Au ajuns in minutul 89 fara gol si au primit unul.

| DARLINGx a răspuns:

Liverpool