| Flaviucu a întrebat:

Voi credeti ca emisiunea Cronica Carcotasilor e difuzata live? Inca nu i-am vazut sa se incurce in cuvinte niciodata.

16 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu cred ca e live.

Nu are cum, dar bebelusele chiar merita sa fie acolo.

| QueenOfHearts a răspuns:

Au spus de multe ori ca e inregistrata, daca nu scrie ca e in direct inseamna ca nu e.

| sMoKeandrei a răspuns:

Da este live

| Clape a răspuns:

Nu e pentru ca am vazut eu un reportaj cu Huidu sau Gainusa (nu mai stiu) si atunci cand povestea ce face el ziua zicea ca la filmari si acasa.

| LoveLebadaa a răspuns:

Sigur 100% nu e in direct.Mai ales ca mereu arata cine va canta la sfarsit big grin

| Strumpfi a răspuns:

Claar nu e live! Nu ai vazut ca mereu arata cine va canta? Si nu cred ca sunt filmari din viitor!laughing :*

| Flaviucu explică (pentru Strumpfi):

Atunci de ce scrie ca e direct?

| Strumpfi a răspuns (pentru Flaviucu):

Asta nu stiu! Dar sigur nu e live! Niciodata nu se incurca, niciodata nu gresesc.oh go on Nici eu nu inteleg de ce spun ca e in direct!straight face

| Flaviucu explică (pentru Strumpfi):

Da. Asta ziceam si eu.

| tenshi261 a răspuns:

Nu e live laughing poate oamenii aia mai au treaba seara.

| onasis1961 a răspuns:

Este live.Vă daţi seama ce ar sări televiziunile concurente la gâtul lor.Iar bâlbe au avu şi ei câteva.

| LolaLollita a răspuns:

Daca era live, ar fi scris "Direct" undeva in stanga sus. Ma cam indoieschappy

| Flaviucu explică (pentru LolaLollita):

Mereu scrie "Direct"

| LolaLollita a răspuns (pentru Flaviucu):

thinking atunci nu stiu ce sa zic, nu am mai urmarit de ceva vreme

| CosminC86 a răspuns:

Salut! Eu nu m-as uita la emisiunea aia de... nici daca nu as avea ce face.

| DNSK a răspuns:

Eu stiu ca nu e in direct