| 666Belial666 a întrebat:

Voi credeti in fantome, demoni etc?
Daca da descrieti.

Mie mi s-a intamplat ceva asemanator:

Era vreo 2 noaptea si dormeam, dintr-o data am auzit un sunet care m-a trezit.
Dupa 5 minute am mai auzit odata dar de data asta imi striga numele,m-am dus la geam si nu era nimeni(nu era nimeni nici in curte nici in casa, parintii meu erau plecati la o nunta). Cand m-am dus afara m-am impiedicat si simteam ceva pe piciorul meu.Atunci m-am speriat ingrozitor si am plecat la un vecin.
Cand am ajuns la el statea pe un scaun in curte.Atunci l-am intrebat daca a vazut cev in curte la mine si a zis ca era o femeie cu o rochie alba patata de ceva rosu.

Atunci m-am speriat cel mai mult in viata mea.

Răspuns Câştigător
| Zanisoara a răspuns:

In primul rand,nu nu cred in asa ceva,chiar daca ar exista noi nu putem cotrola fortele lor.Ce ai vazut tu,poate a fost un vis,ai baut si au vazut lucruri rele,Dar daca a fost realitate nu prea stiu cum sa te ajut,daca as fi in locul tau as face asa:nu mi-ar pasa de ele,intr-un fel mi-as continua viata,nu as lasa ca frica lor sa ma bantuie pe vecie,poate exista dar e ceva ce nu depinde de noi, cand te simti urmarit nu iti fie frica deoarece asta vor, daca vroia sa te omoare o face de mult, dar nu asta vrea, fantomele sunt doar spirite ce nu siau gasit linistea.Si nu te teme deoarece daca exista fantome exista si Dumnezeu, daca exista bine exista si rau, iar el va avea grija de tine.
PACE.

7 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Ai baut? Ai fumat? Ai fost pe la un psihiatru?

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Da, cred. Nimic nu e imposibil. Dar nu am avut nici o experiență paranormală până acum.

| NoOneKnow a răspuns:

Da cred, pentru ca mi-a spus cineva ca in timp ce dormea s-a trezit ca cineva il strangea de gat si cand s-a trezit avea urme.

| allex20n a răspuns:

Cred ca erai fumat/a. (glumesc) nu, nu cred in fantome, spirite, demoni...

| RozAnasiioana a răspuns:

Nu exista.

| Andreiy99 a răspuns:

Stii e o chestie interesanta mie in vis imi tot apare o intruchipare a ceva dar nu o vad foarte clar si tot vrea sa ma atraga undeva desi eu ma opun, Da cred an aceste lucruri si ca sa le faci fata trebuie sa ai un suflet pur si sa nu fi deranjat pe nimeni cand era inca VIU! Funda?

| SurduDenis a răspuns:

Nu,eu nu cred in fantome.Tu poate ai visat acest lucru. Unele vise si dupa ce ne trezim din somn tot reale ni se par. Poate ai privit sau auzit ceva care te-a speriat mai rau.