| Daniel_S.A._1989 a întrebat:

Am si eu o problema. Aseara pe la ora 1:30 am incercat sa ma culc si pot sa zic ca am atipit. Pe la ora 2 am auzit un sunet mai ciudat, si m-am cam trezit ( eram cu ochi inchisi dar treaz). Trec cateva minute si dupa am auzit un bazait la urechea stanga si dupa vreo 2 sec auzeam bazaitu si la urechea dreapta. Eu dormeam pe o parte. Dupa bazait am incercat sa deschid ochii, am reusit dar tremuram intr-una. Am incercat sa tip, nu puteam. Ochii ii aveam deschisi ma uitam spre geam ca sa zic asa, si simteam cum ma trage ceva inspre geam. Dupa vreo 20 sec am reusit sa ma misc, mi-am aprins televizorul si dupa vreo 2 minute cam toate persoanele din casa s-au trezit si s-au dus la baie ( aveau nevoie), chestia asta mi s-a parut ciudata din asta am mentionat. A mai patit cineva asa ceva? Daca da, ce imi puteti spune despre asta.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu...asa patesc si eu uneori(nu vad ce ar avea intrebarea asta cu religia)

| Daniel_S.A._1989 explică (pentru Narcis2007):

Nu am stiut in ce categorie sa o pun.

| danay72 a răspuns:

Poate fi doar o coincidenta.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Aceeasi senzatie am avut-o si eu cand eram mort de beat si credeam ca dorm in casa dar eram in sant laughing))))))