| RoxyAngelPink a întrebat:

Voi cum dormiti: cu parul desfacut sau cu el prins in coada, coc etc, cum e mai bine? P.S.am auzit ca daca dormi cu el desfacut o sa ai multe cosuri.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Desfăcut.
Coșuri? Ce prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine desfacut, e incomod sa dormi cu el prins

| Dana211 a răspuns:

Daca parul e curat nu ai cum sa faci cosuri. Eu dorm cu el desfacut pentru ca in somn ma deranjeaza daca e prins

| anonimgirl98 a răspuns:

Nu-i adevarat ca iti ies cosuri..Eu dorm cu el desfacut. e mai comod si nu ma deranjeazawinking

| Aqustic a răspuns:

Inpletit rolling on the floor)))))))

| FataFaraSentimente a răspuns:

Desfacut si mi-l las in sus pe perna mai sus de cap, fara sa fie atins de fata, iar cosurile nu apar de la par desfacut ci de fata de perna pe care trebuie sa o schimbi o data la 1-2 saptamini