| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum mai petreceti timpul liber cu iubitii vostri? Ca simt ca nu mai avem ce face si nu vreau sa-l plictisesc...

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

E grav daca va plictisiti impreuna... in general cand doi oameni se iubesc ori ce fac fac impreuna si cu multa placere de la gatit, curatenie pana la a merge in vacanta impreuna sau la film sau la teatru.

| afrodita17 a răspuns:

Incercati sa faceti impreuna ceva de mancare. apoi merge si un film. o plimbare in oras, sau daca aveti masina o plimbare prin alte orase...winking

Răspuns utilizator avertizat
| turist a răspuns:

Orice...nimic nu poate fi plictisitor cu persoana iubita! Incercati sa povestiti, sa vorbiti cat mai mult...primul semn ca nu merge relatia e in momentul in care nu aveti ce sa va spuneti!
Distractie placuta!

| machupicchu a răspuns:

Maturizandu-ne... ceea ce faci si tu, chiar si prin faptul ca-ti propui (constient sau mai putin constient) aceasta tema de viata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex la greu, pina la epuizare sa aveti ce povesti la nepoti