| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Voi in ce data faceti bradutul de craciun spuneti-mi si mie ca dea bia astept! funda

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

De obicei se face in ajunul Craciunului, prin 23 sau 24 decembriewinking. Dar daca esti nerabdator poti sa il faci si cu o saptamana inaintewinking. Si eu sunt nerabdatoare laughing.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe 20 decembrie, daca as fi singur nici nu l-as face.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Eu il fac de obicei pe 20 dec,asta asa, ca sa ma bucur mai mult de el, dar de regula bradutul se face pe 24 dec.in seara de ajunhappydar daca esti nerabdator poti sa il faci si cu o saptamana. inainte happyniste vecini l-au facut anul trecut cu vreo 2 saptamani inainte de craciun ca sa se bucure cel mic de el laughing

| Meryem027 a răspuns:

Cu o zi/doua inainte de Ajun! Si eu sunt nerabdatoare, pana atunci am de dat 3 teze si multe teste! Of!

| JustDeedee a răspuns:

De Craciun laughing

| romanaols a răspuns:

De fapt, e 22 octombrie... Daca vrei sa il faci acum... Super!

| Anonim225 a răspuns:

Eu il fac pe 18.Si eu astept cu nerabdare Craciunul.