| Ancutss30 a întrebat:

Ce faceţi de Crăciun?happy

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Şi eu îmi petrec Crăciunul în familie.
Sărbători fericite!

| HolyPotato a răspuns:

Acasa cu familia. Voi juca remi cu tata iar apoi cel mai probabil dupa cina ne vom uita toata familia la comedii.happy Craciun fericit!

| Giinger a răspuns:

Stau cu familia, ne uitam la tv, ne distram, apoi astept sa treaca seara citind. happy
Sarbatori fericitebig grin

| tranquilaaa a răspuns:

Buna! Eu de craciun stau acasa cucei dragi iar seara mearga cu colegii la colindat la profi de craciun nu in ajun ca in ajun nu pot :X

| CariocaAlba a răspuns:

Satu un pic pe acasa, apoi merg in club. Pe 25 vizitam rude, iar pe 26 ma duc la un film cu prietenii. Craciun fericit!

| Andrutzikka a răspuns:

Pai, ca in fiecare an m`am pregatit cum se cuvinehappy mi-am facut bradul, iar de Craciun o sa-l astept pe Mos Craciun alaturi de cei dragi`:X Iubescc Craciunul nu doar pentru ca primesc cadouri ci ca magia sarbatorilor ma cuprinde:X Sarbatori fericite!happy

| Ancutss30 explică:

Sarbatori fericite si voua!:*

| Ferra a răspuns:

"Du iu laic Sarmale?"