| PinkyFlor a întrebat:

Bunaaa happy

Mai este putin pana la Craciun love struck. Atmosfera sarbatorilor ne incalzeste sufletele.

Cand faceti bradutul? kiss

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai sunt 3 săptămâni până la Crăciun

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

In general il fac in ajunul craciunului dar anul asta il voi face mult mai devreme, adica maine pentru ca anul asta piticul meu are o situatie fff speciala si cred ca asta ii va ridica putin moralul.iti doresc niste sarbatori minunate :*

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Şi eu în Ajun. Abia aştept. Cum a mai spus lumea. Este o atmosferă mai aparte. Cel mai frumos este să faci bradul cu mai mulţi. Să glumeşti, să asculţi nişte colinde. Să mai scoţi o dumă. Nici o dată nu este ca şi la crăciun.
Baftă.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Cam cu o săptămână înainte de Crăciun.
Tu?
Sayonara!

| AshuraElric a răspuns:

Eu in fiecare an pe 23 decembrie, de Ziua Nationala a Japoniei...desi impodobirea bradului nu are nicio legatura cu asta, mi se pare o zi "speciala".

| DidiR19 a răspuns:

Eu il fac in ajunul Craciunului, atunci este cel mai frumos sa impodobesti bradul love struck Daca il faci inainte nu prea mai are farmec de Craciun. Eu asa am facut in fiecare an.
Iti urez sa ai sarbatori cat mai fericite!

| PinkyFlor explică (pentru DidiR19):

Ai mare dreptate. Iti multumesc frumos! Si tu sa ai niste sarbatori deosebite si cat mai frumoase!

| Raphaelo299 a răspuns:

Eu azi dabia astept:X