| ann_8533 a întrebat:

Voi iubiti natura. de ce?

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Da.
Natura inseamna viata, viata noastra, a tuturor.
Dar vad ca pe zi ce trece si tehnologia avanseaza, se duce pe apa sambetei. Adica noi poluam. Orice am face nu putem rezolva aceasta problema la nivel mondial, mai ales in Romania.

In natura, la aer curat, cum zicem noi, ne simtim in largul nostru, putem face multe lucruri pe care in casa nu le putem face.

Natura inseamna libertate...

Natura inseamna sanatare.
Doar, nu in aer liber ne plimbam noi?
Nu in aer liber ne simtim mai putin adormiti si apatici?

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Cui nu ii place natura? Pe mine ma incanta mereu si ma impresioneaza, totodata, prin complexitatea ei.

| helpu a răspuns:

Da. Ma simt liber. Mai ales pe munte :X

| semix a răspuns:

Salut. da imi place natura in speta ce a mai ramas din ea. si sunt multe motive : frumusetea peisajelor si inca o gramada de chestii care par inutile dar totusi necesare. natura are o gramada de oferit si cum sa nu.ti placa ceva gratis laughing. bafta big grin