| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa ecologizeze? iubiti natura?

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Eu as vrea dar cu cine? 90%din oameti de pe tera nu prea le pasa de natura...din cauza asta va veni sfarsitul pamanului pentru ca nu stim sa avem grija de el straight face

10 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Pick me! Pick me! big grinbig grin
Ma implic de fiecare data cand am ocazia sa particip la actiuni precum ecologizari sau plantari de copaci. Imi pare rau ca nu se organizeaza mai des, pentru ca nah, e mai usor sa chemi o pitipoanca sa cante la un concert de toata jena decat sa folosesti acea suma de bani pentru a cumpara puieti, saci menajeri si manusi, un sandwich pentru voluntari etc.
Iubesc natura si ii detest pe cei care o distrug! Imi pare rau ca nu pot face mai mult...

| Xtadelo a răspuns:

Mda..toti vreti rolling eyes
Daca iubiti cu adevarat natura... demonstrati prin fapte, nu laudandu-va pe TPU.

| Delicacy a răspuns:

Da,iubesc cel mai mult natura, dar nimeni nu este interesat de ecologie.

| Laura1092 a răspuns:

Imi place, dar daca ma duc sa fac curat vin oamenii needucati si arunca iar gunoaie. Munca in zadar,.

| catalynx a răspuns:

Eu chiar vreau sa fac asta dar nu am cu cine deoarece imbecilismul omului are o forma greu de imaginat.

| TroolGheoerghe a răspuns:

Desigur dar daca pui cate 5 tomberoane de sticla, metal, lemn, hartie, plastic gasesti carton in ala de sticla metal in ala de lemn si asa mai departe sad

| loveanime059 a răspuns:

Eu o ador love struck si incerc sa am cat mai multa grija de ea love struck de fiecare data cand mai vad un gonoi pe str il pun intr-o punga si il arunc la tomberoane

| kamael a răspuns:

Da...sti cum e... iubim natura dar ne cam doare in. de ea!

| deeaiuta99 a răspuns:

EU! cand incepe let's do it Romania?
Vreau sa mai particip iar

| ALYalytza2012 a răspuns:

Yes i love natura