| ditandrei a întrebat:

Voi la ce strand va duceti? daca se pot da cateva detalii ar fi perfect!
intrebare pentru cei din Bucuresti!

2 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

La cel din drumul taberei, giulesti, tineretului (asta imi place cel mai mult), uverturi. Eu iti spun un sfat du-te peste tot nu te duce doar intr-un loc. Du-te prima data la cel din drumul taberei.
Bafta.

| Alina01Maria a răspuns:

Buna, eu ador Water Parkul din Otopeni, am fost de 3 ori acum doi ani si abia astept sa merg si vara astalove struck prefer Water parcul din otopeni de 100 de ori mai mult decat un strand obisnuit, pretul mi se pare foarte bun mai ales daca mergi in timpul saptamanii love struck