| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat sa primiti raspunsuri cu site-ul ala, zoom? Eu una m-am saturat sa mi se raspunda cu zoom sau pe unde sa caut sa gasesc intrebari gen,, Dati click aici...,,!

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Da stiu si eu patesc la fel pun o intrebare si imi raspunde cu un site zuum!
Si eu eram la fel am pus de vreo 3 ori intrebarea sa dea click pe site-ul meu pana mi-am dat seama ca imi irosesc timpu` si raspundeam numai cu site-ul ala zum pentru ca ma luam dupa alti pana mi-am dat seama ca enervez lumea! De aceea eu ii raportez!

| Aero a răspuns:

Sub raspuns bifezi "neinteligibil/spam" si apesi raporteaza. La motiv scrii ceva de genul"spammer zuum.ro".
Dar eu in ultimul timp dau click pe acei useri ca sa fac o vizita pe profil si privesc asa din avion de cand s-au apucat sa dea asemenea raspunsuri si cate. Salvez link-ul din profil si apoi il raportez Stelei la pagina de Contact. E mai simplu sa raportezi utilizatorul decat fiecare raspuns in parte.

| Deniisze a răspuns:

Raporteaza-i straight face
ca si pe mine au inceput sa ma enerveze angry
Am dat chiar si mesaj Stelei dar inca nu am primit raspuns :-s
In fine!
Sper ca acestia sa fie banati cat mai curand!

| alwaysStyles a răspuns:

Crede-ma si eu m-am saturat

| MrBlueEnergy a răspuns:

Da, ala se numeste SPAM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raporteaza intrebarile si utilizatori vor fi suspendati.