| Lorena12345 a întrebat:

Voi pe ce data va impodobiti bradul? Eu as vrea sa il impodobesc pe 5 seara,cand vine mosullaughing, vi se pare prea repede? Vreau cat mai multe raspunsuri!

10 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna! Eu zic sa mai astepti un pic. EU anul trecut, din cauza fratelui meu, l-am impodobit pe 2 Decembrie si pana de Craciun parca si-a pierdut din farmec.
Anul asta mai astept macar pana la 15.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa se usuce pana de craciun si isi pierde tot mirosul de brad

| danutz9100 a răspuns:

Devreme..bradul se impodobeste doar de Ajun! Aaaa ca tu ai vazut in mall-uri si magazine e altceva, dar acasa doar de Ajun!

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Nu e prea prea repede, se putea si mai repede laughing
De ocibei, eu il impodobesc in ajunul Craciunului sau cu o saptamana inainte big grin

| Celeana a răspuns:

Eu il impodobesc in Ajunul Craciunului! Dar daca vrei poti sa-l impodobesti si vara, nimeni nu te acuza de nimic! Nu-i o crima! laughing

| SofiaAndreea a răspuns:

DA!

| Scorbut a răspuns:

Eu il impodobesc in ajunul Craciunului. :3

| eDyTutza123 a răspuns:

Cred ca e prea devreme pe 5 big grin. Eu de obicei impodobesc bradul inainte de teza la romana rolling on the floor (In jur de 13-16 Noiembrie)

| Dariusbbbbbbb444444444 a răspuns:

Nu mi se pare prea repede happy
Eu il impodobesc Duminica asta (1.12.2013) laughing

| Monicutza29 a răspuns:

Eu cred ca e cam prea devreme poti sa il impodobesti pe 20 eu asa il impodobesc!